Slide1 background

Kariyer Sitesi

Slide1 background

İşteCV.net


Bir kariyer sitesi olarak yayın yapması amacıyla yola çıkan İşteCV.net web sitesi, özellikle kobilere uygun fiyatlarla eleman bulma konusunda çözümler sunmak amacındadır.
Kariyer sitesi üzerinde eleman ilanı yayınlamak için ayrı, binlerce ilan arasında istenilen personel adaylarına ulaşmak için de ayrı ücret ödemeye gerek duymadan kolayca iş arayan ve personel arayanların birbirini bulacağı bir kariyer sitesi oluşturmak amacındayız. Bu konuda gereken yasal çalışmalar da eş zamanlı olarak yürütülmektedir. 
Eleman arayan kobilerin için daha az bütçe ile personel bulması için amaca hizmet eden bir kariyer sitesi hazırlanmaktadır. Bu konudaki tüm müşteri yorum ve eleştriileri hassas şekilde ele alınarak bu konuda sektörde kalıcı bir yer edinilmesi sağlanacaktır. 
 
En iyi kariyer istesi olabilmemiz için Lütfen iyi bir kariyer sitesi nasıl olur ? konusundaki beklentilerinizi iletişim sayfamız üzerinden bizlere iletiniz.
İster E-ticaret sitesi isterseniz kurumsal web sitesi tasarımı için web sitesi yaptırmak istiyorum diyin, ihtiyacınıza uygun web sitesi için sizlere hizmete hazırız.

İşteCV.net Yeni Nesil

KARİYER SİTESİ

İşteCV.net neden yayına başlıyor


Kariyer sitesi olarak yayına başlaması planlanan İşteCV.net kariyer sitesi, kobilerin personel istihdamı konusunda daha az bir bütçe ile sonuç odaklı hizmet sağlaması üzerine yapılandırılmaktadır.
İşteCV.net, üzerinden eleman ilanı vermek istediğinizde kolayca ilk eleman ilanlarınızı ücretsiz olarak verebileceksiniz. Personel konusunda ise oluşturulacak personel datasını kesinlikle herhangi bir bedel karşılığında aramaya açmayı planlamamaktayız. 
 
Mevcut bir işte çalışmakt olan bir personelin CV sine ulaşarak o personele daha cazip imkanlar sunulması, böylelikle çalıştığı yerden ayrılması da önlenecektir. İş arayan personel zaten CV sini aktif hale getirip, ilanları araştırarak, dilediği işe kolayca başvuru yapabilmektedir. Ancak personelin talep etmediği ve data havuzunda yapılan sorgu ile personele ulaşılarak iş teklif ediliyor olması İşteCv.net olarak bizim bu alandaki mantığımızla uyuşmamaktadır.
Hiçbir işletme kendi çalışan personeline bu şekilde ulaşılmasını, iş teklfinde bulunulmasını hoş karşılamayacaktır. bu nedenle bu ve benzeri konulardaki hassasiyetimizle iş ve personel arayışlarınıza çözüm sunmayı hedefliyoruz.
 
İş ilanları yayınlamak için bir ücret ödemeden kolayca iş ilanı yayınlayabileceğiniz, ve birçok ek özelliğede ücretsiz sahip olacağınız kariyer sitesi yakında yayına girecektir. Yayınlanan iş ilanlarına iş arayan adaylar kolayca iş başvurusunda bulunabilecektir. İş ilanına yoğun iş başvurusu yapılıyor görüntüsü vermek için işe başvuru yapmamış personel cv leri bu ilanlara yönlendirilmeyecektir. 
 
İş Arayanlar, iş başvurusu yapmak isteyenlere son derece kolay bir şekilde aradıkları iş ilanına ulaşmalarını sağlayacak bir kariyer sitesi olmak ana gayemizdir.
 
 
  • Web Tasarımı          MTHS - Merkezi Veri Tabanı Hizmeti           Nettepos Online Tahsilat          Veri Kayıt Sistemi
E-Bülten Kariyer E-Bülteni
  • İşte CV - Kariyer Sitesi

    iş ilanı yayınlama konusundaki farklılıkları ile kobilere beyaz yaka ve mavi yaka eleman / personel bulmayı kolaylaştırmak, İş arayanlara da aradıkları işi bulma konusunda yenilikler için iş ilanları yayınlacak yeni Kariyer Sitesi İşteCV.net yayın hazırlıklarını sürdürmektedir.

  • İletişim
©2017 - İşte CV - İş ve Eleman Bulmayı Kolaylaştıracak Kariyer Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır.